23.8 C
Скопје
16:27 - 28 мај, 2024

Ознака : Џејд Џегер

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Ќерката на Мик Џегер уапсена на Ибица

Еспресо
Мик Џегер има осум деца на возраст од 52 до 6 години – тука е ќерката Карис (52), која ја доби со Марша Хант, потоа...