25.8 C
Скопје
23:22 - 12 јуни, 2024

Ознака : џаровски

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Српските естрадни ѕвезди се простуваат од Џаро: „Патувај легендо, мами ги ѕвездите на небото“

еспресо
„Точно е дека нѐ мамеше, но тоа го правеше толку шармантно и духовито што никој не можеше да му се налути“. На 75-годишна возраст почина...