19.8 C
Скопје
21:51 - 14 јуни, 2024

Ознака : Денис Тенев

Ви ПрепорачувамеЕспресоЛајфстајлСлајдерСтил

Посетете ја изложбата во ДСУЛУД „Лазар Личеноски“ во Скопје: „Ние имаме природна интелигенција! Не вештачка…“

еспресо
Во галеријата на Државното средно училиште за ликовна уметност и дизајн (ДСУЛУД) „Лазар Личеноски“ во Скопје од 10 мај е поставена изложба на учениците од...