11.8 C
Скопје
19:46 - 28 февруари, 2024

Ознака : Денис Космонаутко

Ви ПрепорачувамеЕспресоИнтервјуНаши ФациСлајдерСцена

Денис Космонаутко промовираше книга во Охрид: Станувавме во 3, а се враќавме дома и по 22 часот, но не треба да се жалиме

Милица Џаровска
Авантурите на Денис Јанкуловски, медицинскиот работник од Центарот за јавно здравје познат како Денис Космонаутко раскажани во книга се интересни, емотивни и инспиративни приказни од...