11.8 C
Скопје
23:28 - 29 февруари, 2024

Ознака : Дарко Гроздановски

Наши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) Младиот пејач Дарко Гроздановски за неговиот „Трач“ заврши на полиграф!

Еспресо
На нашата музичка сцена има секогаш место за нови и талентирани изведувачи. Еден таков е и младиот Дарко Гроздановски, кој вчера ја објави својата најнова...