7.8 C
Скопје
20:45 - 20 февруари, 2024

Ознака : Анџелина Џоли

Uncategorized

Селма Хајек воодушевена од Анџелина Џоли, сподели заедничка фотографија (ФОТО)

Слободен Печат
Тие тројца глумат во новиот филм за суперјунаците од продукцијата на Марвел „The Eternals“, чија премиера е закажана за ноември 2020 година. Селма Хајек е...
Uncategorized

Погледнете како изгледала мајката на Анџелина Џоли: Необичната убавина навистина ја наследила од неа! (ФОТО)

Слободен Печат
Анџелина Џоли многумина ја сметаат за најубавата жена на светот. Велат дека нејзиниот поглед наликува како на мачка, а таа е дефинитивно и симбол за...
Uncategorized

Анџелина Џоли е во среќна врска со својата колешка! (ФОТО)

Слободен Печат
Како што пишува американскиот таблоид „Woman’s Day“, познатата холивудска актерка Анџелина Џоли е во врска со својата колешка Еван Рејчел Вуд. „Иако таа сака приватниот...