14:06 - 19 април, 2024

Ознака : црви

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

(Видео) Вознемирувачко: Во Кина црви и лигави бубачки паѓаат од небо!

Еспресо
Кинеските власти допрва треба да ја откријат причината за овој чуден феномен, а на интернет кружат различни теории. Збунетите жители на Пекинг се предупредени да...