22.8 C
Скопје
08:22 - 24 јуни, 2024

Ознака : чувај

Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

СКАНДАЛ: „Боже чувај ја од зло“ жртва на руски плагијатори (ВИДЕО)

Igor
Руската рок група „Землјане“ која на руската музичка сцена постои повеќе од четири децении ја „присвои“ добро познатата за сите нас песна „Боже чувај ја...