36.8 C
Скопје
18:09 - 18 јуни, 2024

Ознака : чоколадни трафлс

Дестинации и ДегустацииСлајдер

(РЕЦЕПТ) ГОТВИМЕ СО ТЕА: Направете ги највкусните чоколадни трафлс – се топат во уста!

Ирена Трајкова
Нашиот тим започна убава соработка со една врвна готвачка која секое јадење го претвара во магија од вкусови – Теодора Георгиевска. Оваа извонредна мајсторка и...