12.8 C
Скопје
21:55 - 23 април, 2024

Ознака : бурно минато

Секојдневие

Домот на Пабло Ескобар: Луксузен хотел со бурно минато (ФОТО)

Еспресо
Секој има своја цена. Важно е само да знаете колкава е таа, рече одамна починатиот злогласен нарко бос Пабло Ескобар, а за неговиот дом денеска...