10.8 C
Скопје
19:46 - 20 април, 2024

Ознака : Бртини Спирс

ЛајфстајлСцена

Бритни Спирс ужива на јахта со 13 години помладото момче: Девојките и љубоморат поради него! (ФОТО)

Igor
Поп-ѕвездата Бритни Спирс (37) последната година имаше бројни проблеми, но изгледа е на прв пат да ги реши ако судиме по објавите на социјалните мрежи....