11.8 C
Скопје
22:34 - 23 април, 2024

Ознака : британска

Uncategorized

Принцезата Шарлот за Божиќ има една желба, но родителите нема да и ја исполнат

Слободен печат
Иако е родена како принцеза на британскиот дворец, малечката Шарлот не може да добие баш се што ќе посака. Британските медиуми се распишаа за желбите...