26.8 C
Скопје
18:59 - 14 април, 2024

Ознака : бриџертон

Ви ПрепорачувамеСлајдерСценаФилм и ТВ

(ВИДЕО) Во хит-серијата на Нетфликс, „Бриџертон“, се користат бизарни реквизити за жешките сцени да изгледаат пореално

Еспресо
Пред неполн месец на Нетфликс стартуваше втората сезона на популарната серија „Бриџертон“, а веднаш по прикажувањето таа го достигна врвот на популарноста во светот. Првата...