12.8 C
Скопје
08:25 - 15 април, 2024

Ознака : братучетка

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Запознајте ја вртоглаво убавата прва братучетка на Шакира: Валери е Мис Универзум, позната водителка, а има сопруг кој не е како Пике!

Еспресо
Сите знаеме дека Шакира беше на насловните страници во последните месеци, по раскинувањето со поранешниот централен бек на Барселона, Жерар Пике, но сега интерес привлече...
СветСлајдерСцена

РАЗВОДОТ Е БЛИЗУ: Братучетката на Грејс Кели тврди дека Алберт и Шарлин се сосема „изладени“

jasmina.kantardzieva
Крајот на бракот се ближи за принцот Алберт од Монако и принцезата Шарлин Витсток. Шпекулациите се сè погласни. Двојката не е видена заедно со месеци...