10.8 C
Скопје
01:25 - 15 април, 2024

Ознака : Бојан Златановиќ

БалканСлајдерСцена

Немаше ниту еден здраствен проблем: Аца од „Амадеус бенд“ за смртта на тапанарот Бојан!

Васко Спасоски
Аца Стаминировиќ член на познатиот српски бенд „Амадеус“ е неутешен по смртта на неговиот колега од бендот, Бојан Златановиќ. Златановиќ на 45 години ја изгуби...