11.8 C
Скопје
22:29 - 23 април, 2024

Ознака : боб шарп

ЛајфстајлСлајдерСтил

ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ ИМА НОВА ФРИЗУРА, ИНСПИРИРАЈТЕ СЕ: Хит за пролет/лето 2022, особено за подмладување

Еспресо
Новата фризура се вика боб шарп (остар боб) и изгледа дека ниедна жена не може да ѝ каже „не“, па ниту ѕвезда како Џенифер Лопез...