14.8 C
Скопје
08:41 - 15 април, 2024

Ознака : биполарност

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Селена Гомез се бори со биполарно пореметување – Отидов во психијатриска болница и добив дијагноза

Еспресо
Пејачката Селена Гомез (27) призна дека години наназад се бори со биполарно пореметување, како и дека поради тој проблем посетила и психијатриска болница. Селана во...