4.8 C
Скопје
03:57 - 4 март, 2024

Ознака : билблија

ВестиНарод гледаСветСлајдер

(ВИДЕО) МЕДИЦИНСКА СЕСТРА ПРОНАШЛА ЗЛАТНА БИБЛИЈА: Приказната за нејзиното потекло е неверојатна

М.Р.
Се претпоставува дека било во сопственост на жена, бидејќи на него биле издлабени ликовите на Свети Леонард и Света Маргарита, заштитничката на породувањето. Медицинската сестра...