10.8 C
Скопје
21:35 - 28 февруари, 2024

Ознака : бела маичка

Секојдневие

Бел градник под бела маичка? Размислете уште еднаш!

Igor
Ако мислите дека белиот градник е невидлив под вашите бели или проѕирни маички, апсолутно не сте во право. Секоја девојка во својот плакар треба да...