17.8 C
Скопје
13:39 - 27 февруари, 2024

Ознака : бела есмералда

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Џорџина Родригез и Роналдо ја покажаа нивната (преживеана) четиримесечна ќерка

jasmina.kantardzieva
Девојката на португалскиот фудбалер Кристијано Роналдо ја покажа нивната четиримесечна ќерка која преживеа по тешкото породување. Џорџина Родригез на социјалните мрежи објави фотографија од девојче...