12.8 C
Скопје
22:26 - 27 февруари, 2024

Ознака : бакнуваат

СветСлајдерСцена

Меган Фокс фотографирана со раперот поради кој го остави сопругот и трите деца! (ФОТО)

Васко Спасоски
Американската актерка и манекенка Меган Фокс (34) конечно ја потврди врската со раперот и актер Ричард Колсон Бајкер (30), познат како Машин Ган Кели. Имено...