11.8 C
Скопје
19:50 - 28 февруари, 2024

Ознака : антиоксиданс

Ви ПрепорачувамеЗдрави навикиЗдравјеСлајдер

Д-р Боровиќ: Вирусите се лечат само и единствено со силни антиоксиданси!

Еспресо
GE 132 + Natural превенира од вируси и го скратува времетраењето на заболувањето. Зошто некому вирусите постојано му „се лепат“, додека друг го разминуваат? Зошто...