10.8 C
Скопје
00:31 - 28 февруари, 2024

Ознака : Андријана Кулчицка

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСветСекојдневиеСлајдерСцена

Украинската тиктокерка Андријана Кулчицка на Инстаграм – „ДОСТА, ВЕ МОЛАМ, ДОСТА!“

Еспресо
Украинската тиктокерка Андријана Кулчицка испушта крик на Инстаграм, отворено осудувајќи ги акциите на Путин и тековната војна во Украина. Никој не може да остане рамнодушен...