8.8 C
Скопје
08:13 - 27 февруари, 2024

Ознака : Александар Вулин

ЕспресоСлајдер

Дипломатскиот имунитет го спаси Владимир Билчик од апсење на Европрајд

Еспресо
Поединци барале Владимир Билчик, известувачот на Европскиот парламент за Србија кој учествувал на Европрајд и повикал на негово одржување и покрај првичната забрана од српската...