32.8 C
Скопје
19:55 - 22 јули, 2024

Ознака : 5та авениа

Ви препорачуваме на СПДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(ФОТО) НЕПОВТОРЛИВО ГАСТРО ИСКУСТВО: Залчиња и голтки есен од фарма право на трпеза, со неверојатен поглед на градот!

Ј.К.Д
Сакаме вакво гатсрономско искуство и во нашиот град, па еве една инспирација за рестораните во Македонија кои патем, мора да ги пофалиме, дека во последнава...