36.8 C
Скопје
19:16 - 15 јули, 2024

Ознака : 15 години

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

ДОПИНГ СКАНДАЛ ВО РУСКОТО ЛИЗГАЊЕ – Суперѕвездата Камила Валиева позитивна на допинг, лекот наводно бил даден од здравствени причини

Еспресо
Допинг скандал го погоди руското уметничко лизгање. Суперѕвездата Камила Валиева (15), која пред неколку дена влезе во историјата бидејќи беше прва што изведе четирискок на...