33.8 C
Скопје
18:58 - 22 јули, 2024

(Видео) Џенифер Лопез навестува помирување со Бен Афлек: Носи нараквица со иницијали на сопругот

54-годишната американска пејачка Џенифер Лопез навести за помирување со Бен Афлек (51), пишува Пејџ сикс.

Папараците ја фотографирале ѕвездата додека шетала низ Њујорк. За прошетката, Џеј Ло избра кошула и панталони во бела боја, а модната комбинација ја надополни со беж капа. Интересно е што на раката носеше нараквица со иницијалот на Бен (Афлек) – буквата Б.

Двојката официјално не ги коментира шпекулациите на интернет за нивниот наводен развод, но голем број вести ги подгреваат гласините за раскинувањето на врската на Лопез и Афлек.

Отпрвин, упатените едногласно зборуваа за колапсот на идеалната слика. Последователно, луксузниот замок на парот беше ставен на продажба. Афлек и Лопез го купиле имотот дури во 2023 година, а за него платиле 60 милиони долари. Неодамна, додека Џенифер беше на одмор во Италија без него, актерот ги собрал личните работи од домот. Уметничките предмети од замокот на парот, исто така, се појавија на интернет и исто така беа ставени на продажба.

(Фото) Жешки фотографии на Луна Ѓогани од плажа: Младата мајка позираше со градите во преден план

Слични објави

(Видео) Исплива интимна снимка од Јована Јеремиќ и нејзиниот партнер: Не можат да ги тргнат рацете еден од друг

Еспресо

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо

(Фото) Деми Мур ја покажа својата совршена линија во минијатурни бикини: „Авионка“ на 61 година

еспресо
Се вчитува....