39.8 C
Скопје
16:15 - 19 јули, 2024

(Фото) Жешки фотографии на Луна Ѓогани од плажа: Младата мајка позираше со градите во преден план

Луна Ѓогани отпатува за Грција, во Пефкохори, каде што обично оди со семејството. Таа редовно ги известува своите следбеници на социјалните мрежи за својот одмор, а сега сподели и жешки фотографии кои ги воодушевија сите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luna Djo Miljković (@luna_djogani)

Луна позираше во минијатурно бикини и ги покажа своите извајани облини.

Иако пред 9 месеци стана мајка, Луна за толку кратко време успеа да ја доведе линијата до совршенство, за што сите коментираа.

Слични објави

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо

(Фото) Жељко Бебек настапува со синот кој „растура“: Сакам да ме „прешиша“ на сцена

еспресо
Се вчитува....