32.8 C
Скопје
19:42 - 22 јули, 2024

Цеца стигна на судењето со Карлеуша: Брзо заврши рочиштето, а тие ја избегнаа средбата

Светлана Цеца Ражнатовиќ денеска пристигна на судското рочиште во Катаниќева.

Цеца прво се сретнала со адвокатот, не ја симнала насмевката од лицето, а потоа и двајцата влегле во судот.

Фолк дивата беше елегантно облечена – во беж панталони, бела маица и беж кошула, беше видно расположена и со насмевка на лицето, а како изгледаше можете да видите ТУКА.

Како што објавија медиумите, на денешното рочиште се среќаваат поради навредите.

Судењето заврши брзо, Јелена Карлеуша не се појави на рочиштето, а фолк дивата немаше коментар по излегувањето.

(Видео+фото) Џина Џиновиќ мокра до гола кожа: Ќерката на Харис провоцира во минијатурно бикини и деколте во преден план

Слични објави

(Видео) Исплива интимна снимка од Јована Јеремиќ и нејзиниот партнер: Не можат да ги тргнат рацете еден од друг

Еспресо

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо

(Фото) Деми Мур ја покажа својата совршена линија во минијатурни бикини: „Авионка“ на 61 година

еспресо
Се вчитува....