38.8 C
Скопје
16:59 - 19 јули, 2024

(Видео+фото) Џина Џиновиќ мокра до гола кожа: Ќерката на Харис провоцира во минијатурно бикини и деколте во преден план

Ќерката на Харис Џиновиќ и Мелина Џиновиќ, Џина Џиновиќ (20) е многу активна на социјалните мрежи каде ја следат повеќе од 130.000 луѓе.

На една од фотографиите, убавата Џина е облечена во горен минијатурен црн топ и во здолниште со ниска половина, при што ги покажала змиското тело и стомачните мускули.

Џина често е мета на коментари, поради нејзините провокативни објави, а сега објави фотографија во бикини и ја распамети јавноста.

Имено, наследничката на Харис во моментот престојува во Црна Гора, а со своите следбеници редовно споделува моменти од одморот. Овој пат таа позираше откако штотуку излегла од морето, а во преден план се најде нејзиното деколте. Џина изгледа прекрасно на фотографијата.

Таа на своите инстаграм-приказни споделила и како ужива на јахта, како и во прекрасните јадења и глетки, а една од нив е нереалното зајдисонце.

Слични објави

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо
Се вчитува....