39.8 C
Скопје
17:04 - 19 јули, 2024

Вил Смит повторно ќе стане татко: Еве ги деталите за новоста на 55-годишниот актер

Оскаровецот и Џејда Пинкет се уште се официјално во брак, но пред неколку години ја прекинаа својата романтична врска. Ѕвездите рекоа дека се во процес на „заздравување“ на врската.

Американскиот актер Вил Смит (55) и неговата сопруга Џејда (52) ќе станат родители по трет пат. За ова пишува „Ace Showbiz“.

Познатите личности кои долго време не се заедно, но се уште се официјално во брак, се свртеа кон сурогат мајчинство, очекувајќи ново бебенце во семејството.

„Вил и Џејда ќе имаат уште едно дете преку сурогат-мајка“, вели изворот.

Засега двојката не ги коментираше шпекулациите кои циркулираат на интернет.

Во 1997 година, Вил се оженил со Џејда, која му роди на глумецот двајца наследници: ќерката Вилоу и синот Џејден. И покрај фактот дека парот е сè уште официјално во брак и не планира да се разведе, тие ја прекинаа својата романтична врска уште во 2016 година, за што стана познато дури неодамна.

Слични објави

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо
Се вчитува....