31.8 C
Скопје
20:04 - 22 јули, 2024

(Фото) Неодолива глетка која ги топи срцата: Марија Шерифовиќ покажа како малиот Марио ужива на море

Српската пејачка Марија Шерифовиќ отпатува во Црна Гора со својот син Марио, кому ова му е прв летен одмор.

Марија на ова патување ги однесе и бебиситерката на Марио и својот стоматолог, а друштво им правеше и пејачката и добра пријателка на Марија, Јована Пајиќ.

Сега, гордата мајка сподели неодоливо слатка фотографија од својот син, додека ужива пред морската шир.

„Вечно нека те грее сонцето“, напиша таа покрај фотографијата.

Позитивните коментари под објавата се нижеа , а следбениците на пејачката беа воодушевени од преслаткото момче.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic)

Слични објави

(Видео) Ја покажа својата витка линија и стомачните: Николина Пишек заводлива во бело минијатурно бикини

Еспресо

(Видео) Исплива интимна снимка од Јована Јеремиќ и нејзиниот партнер: Не можат да ги тргнат рацете еден од друг

Еспресо

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо
Се вчитува....