37.8 C
Скопје
17:47 - 19 јули, 2024

(Видео) Џенифер Лопез „коска и кожа“, ама и без бурма: Бен е минато што остави трага врз нејзиното тело

Пејачката и актерка Џенифер Лопез објави видео во кое го промовира својот бренд за убавина на социјалните мрежи, но еден детаљ привлече внимание. Имено, многумина забележаа дека пејачката на спотот не носи бурма. Тие истакнуваат дека иако не носи бурма, на десната рака носи други прстени, а со овој потег таа сигнализира потенцијален развод со актерот Бен Афлек.

Обожавателите на пејачката ја поддржаа со пофални коментари – „Таа изгледа подобро од кога било“, „Прекрасна си“, но некои ѝ забележаа што ги загубила своите женствени облини по кои беше препознатлива -„Ова се вика диета развод“, „Зошто ги изгуби облините?“, „Многу си ослабнала“…, се само дел од коментарите.

 

 

Слични објави

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо
Се вчитува....