10.8 C
Скопје
02:46 - 28 февруари, 2024

(Видео) Александра Пријовиќ шокираше: „Лудо е да ме споредуваат со Чола и Цеца“

Пејачката Александра Пријовиќ во изминатата година постигна огромен успех и одржа бројни концерти низ регионот, посетени до последно место.

Годинава Прија продолжува со концерти во рамките на турнејата „Од Исток до Запад“.

Александра го собори рекордот на многу регионални ѕвезди полнејќи ги арените последователно по неколку дена, а сега прокоментира што значи за неа тоа што го срушила дури и рекордот на Цеца и на Чола.

„Навистина не би сакала да се споредувам на 28 години со толку големи ѕвезди“, изјави пејачката и додаде:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @srbija_showbizz

„Времето ќе покаже дали ќе траам, а да се споредувам со нив е навистина лудост“.

(Видео) Сите занемеа, a Пријовиќ го прекина концертот: Филип ја зграпчи за глава и страсно ја бакна пред сите

Слични објави

(Видео) Гога Секулиќ го прослави роденденот на луксузна дестинација: Пејачката покажа какво изненадување ја дочекало во хотелот

Еспресо

„Ќе ти ја скратиме косата“: Српската пејачка била жртва на демнач и добивала застрашувачки закани на домашна адреса

Еспресо

„Нонстоп сум на инфузии“: Цеца проговори за здравствените проблеми со кои се соочила периодов

Еспресо

(Фото) Ова е вилата што Аца Лукас ѝ ја остави на Соња по разводот: Луксузот го одзема здивот

Еспресо

„Јас го добив детето, а тој доби стан“: Неда Украден ја отвори душата и се присети на разводот со поранешниот сопруг

Еспресо

(Видео) Зорица Брунцлик емотивно за зетот: Јас плачев наместо него

Еспресо
Се вчитува....