12.8 C
Скопје
18:43 - 28 февруари, 2024

Шерон Стоун барала маж за секс на интернет: Еве со што се соочила

65-годишната актерка Шерон Стоун одамна нема постојана романтична врска. Како и многу други жени, таа се обидела да најде сродна душа на апликација/платфора за запознавање, но се соочила со голем број проблеми, кои ги опишува во интервју за Тајмс.

Славната личност призна дека била блокирана од апликацијата за запознавање Bumble во 2019 година бидејќи мислеле дека некој ја имитира глумицата.

Кога успеала да започне разговор со некого и да закаже состанок, овие средби најчесто завршувале со разочарување. На пример, на еден од нејзините први состаноци преку апликацијата, таа запознала „зависник од хероин“, а сфаќајќи го тоа, таа се обиде набрзина да се збогува со новиот познаник и да замине.

Актерката признала дека не барала маж за секс на интернет. Таа сакала да запознае некој што ги споделува нејзините ставови и со кого би ѝ било удобно да комуницира.

„Не сакав само да одам на Тиндер и да се сексам со некого. Знаете што мислам? Толку е лесно да се сексаш со некого. Не мораш да одиш на Тиндер. Одиш во проклетиот ланец кафулиња Кафе Бин и таму се запознавате, не е тешко“, истакна таа.

Шерон додаде дека намерно го користела своето вистинско име.

„Продолжувам да бидам своја. Не можам да лажам која сум“, вели таа.

Со оглед на тоа што Стоун беше една од апсолутните секс симболи на 90-тите, многумина би можеле да претпостават дека ќе и биде полесно отколку на повеќето да најдат партнер на апликацијата, но реалноста покажала дека тоа е далеку од случајот.

Во интервјуто глумицата објаснува дека креативноста ѝ ја заменила потребата за секс и за врски.

За време на самоизолацијата поради пандемијата на коронавирус, Шерон почнала многу да црта. Наскоро креативноста ги заменила нејзините потреби за мажи. Своите чувства и емоции ги пренела на платно. Таа сега ги изложува своите слики на изложби ширум светот.

Слични објави

Катарина Живковиќ се огласи по веста дека е бремена: Пејачката долго време сака да стане мајка

Еспресо

(Фото) Рада Манојловиќ има нов дечко: Снимена среде улица со мускулестиот љубовник

Еспресо

Пропаднати планови: Животот на два хороскопски знаци ќе биде „уништен“ на крајот на зимата

еспресо

Цеца ја поддржа Бресквица: Ѝ држам среќа да победи, таа е преслатка

Еспресо

(Видео) Вељко Ражнатовиќ ги засука ракавите и покажа како се чисти свињарник: „Разговорот“ со свињата е урнебесен

Еспресо

Градоначалникот на Задар го разреши директорот на салата во која ќе настапува Александра Пријовиќ

Еспресо
Се вчитува....