7.8 C
Скопје
6 декември, 2021

КИНО МИЛЕНИУМ ВЕ ОЧЕКУВА: Еве кои филмови можете да ги гледате

Кога времето надвор е дождливо и ладно, нема подобра идеја од гледање филм. А зошто пак да го гледате дома кога Кино Милениум има одличен репертоар.

Можете да ги гледате филмовите „МАЛИОТ ДИРЕКТОР“, „ВЕНОМ 2“, „ТОМА“, „ПОСЛЕДНИОТ ДВОБОЈ“, „ЅВЕЗДЕНИ КУЧИЊА: ТРОПСКА АВАНТУРА“ и „НЕ Е ВРЕМЕ ЗА УМИРАЊЕ“.

Билетите во износ од 150 денари се достапни на билетарница во кино Милениум. Цената се однесува на сите филмови, освен „Не е време за умирање“ и „Тома“ чија цена изнесува 200 денари.

Повеќе инфо:

ДОМА

Слични објави

(ФОТО) ЛОКУМЧЕ: Моника Белучи блеска од насловната страница на „Sunday Times Style“

Еспресо

ПИЈАН ЧОВЕК МУ ИЗВАДИЛ ПИШТОЛ НА ХАРИС ЏИНОВИЌ: Инцидент кој го обележал животот на пејачот

Еспресо

НАЈГОЛЕМИТЕ ЛАЖГОВЦИ ВО ХОРОСКОПОТ: Бели лаги или сериозен проблем со кажување на вистината?

М.Р.

(РЕЦЕПТ) ОМИЛЕНОТО ЈАДЕЊЕ НА ВОЛТ ДИЗНИ: Семеен рецепт за чили кој потекнува од 1958 година

Еспресо

(ФОТО) ТРЕТО ПА МАШКО: Актерот Кирил Трајковски – Максим по третпат стана татко

М.Р.

(РЕЦЕПТ) ГОТВИМЕ СО ТЕА: Магичен солен ролат во форма на елка

И. Т.
Се вчитува....