14.8 C
Скопје
09:51 - 2 јуни, 2023

Ќерката на Новак Ѓоковиќ го украде шоуто – Тара ги насмеа сите на социјалните мрежи ВИДЕО

На социјалните мрежи се појави видео во кое главната улога ја има Тара, ќерката на тенисерот Новак Ѓоковиќ.

Таа на еден од тренинзите на нејзиниот татко го искористи моментот кога фокусот на присутните беше на теренот. Тара помина покрај Горан Иванишевиќ и седна во судиското столче.

Само што седна на местото наменето за арбитрите, се запозна со реквизитите – монитори и микрофон. Ова видео предизвика многу насмевки и симпатии кај фановите на Ноле.

 

Слични објави

(Фото) Јорданскиот принц Хусеин се ожени со убава архитектка од Саудиска Арабија: Гламурна свадба со 1.700 вип гости

Еспресо

Астро прогноза за петок, 2 јуни

Еспресо

(Видео) Излезе новиот трејлер за продолжението на „Сексот и градот“: Кери му пишува на својот долгогодишен љубовник, Саманта се појавува само во една сцена, Миранда има проблеми во врската, а Шарлот добива нова работа

Еспресо

(Видео) Шакира испрати мистериозна порака за романса со бившиот на Селена Гомез: „Херој, извонреден, прекрасен…“

Еспресо

Среќлии во јуни: Два хороскопски знаци ќе си го подобрат животот и ќе уживаат во промените

Еспресо

(Фото) Сопругата на Брус Вилис им се обрати на фановите во име на семејството: „Продолжуваме да веруваме и никогаш нема да изгубиме надеж“

Еспресо
Се вчитува....