31.8 C
Скопје
20:00 - 22 јули, 2024

(Фото) Ѕирнете во домот за одмор на Цеца Ражнатовиќ во Бечиќи: Високи прозорци и мермерни плочи

Светлана Цеца Ражњатовиќ со години летува на Кипар, каде што поседува луксузна вила во Аја Напа.

Во текот на годината често „скокнува“ на некоја тропска дестинација, како што се Малдивите, додека нејзините деца, пред да стапат во брак, му биле лојални на црногорското крајбрежје. Малкумина знаат дека Цеца некогаш купила имот во Црна Гора каде редовно оделе Анастасија и Вељко. Секако, тој имот се уште го поседува.

Станот се наоѓа во Бечиќи во близина на познат хотел, а целиот ентериер е наместен во минималистички стил.

Во преден план се високите прозорци и мермерните плочки на подот.

Омилената соба на Анастасија за правење селфи е пространата дневна соба. Покрај удобниот аголен тросед, свое место најде и елегантен тросед, идеален за опуштање пред телевизор.

принтскрин инстаграм

(Видео) Цеца Ражнатовиќ нападната поради црниот хумор: „Ова е болно, тебе ти треба лекар“

Слични објави

(Видео) Ја покажа својата витка линија и стомачните: Николина Пишек заводлива во бело минијатурно бикини

Еспресо

(Видео) Исплива интимна снимка од Јована Јеремиќ и нејзиниот партнер: Не можат да ги тргнат рацете еден од друг

Еспресо

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо
Се вчитува....