23.8 C
Скопје
09:49 - 15 јуни, 2024

(Фото) Ријана покажа како навистина изгледа нејзината коса: Многу ќе се изненадите!

Американската пејачка Ријана ја покажа вистинската коса. За ова пишува Дејли Мејл.

Мајката на две деца била забележана како се шета сама во Њујорк. Актерката се појави во сив топ под кој се гледаше темен градник, а комбинацијата ја надополни со бунда. Пејачката ѕвезда родена на Барбадос носеше широки црни панталони.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rihanna Fanpage (@rihannaturkiyex)

Ријана на својот изглед додаде црни очила за сонце, црна „луј витон“ чанта, и масивни обетки со обрач и приврзоци.

Но тоа што ги изненади сите е нејзината природна коса.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Badgalriri (@rihslovee)

„Тоа е вид на заштита на нашите корени и традицијата што ја оставиле зад нас нашите предци… [тоа] нè тера да сфатиме од каде дојдовме. Ова е нашата изгубена историја. Веднаш сакав косата на моите деца да биде во плетенки… тоа е нешто во нашата крв“, изјави пејачката со потекло од Барбадос.

Слични објави

Откриена посебната врска на Кејт Мидлтон и кралицата Елизабета Втора

еспресо

(Фото) Ова е братот на Јована Јеремиќ кој вешто го крие: Тој ѝ е најголема поддршка

еспресо

Два хороскопски знаци овој викенд ќе добијат дарежлив подарок од универзумот

еспресо

Пријателите на Џенифер Лопез предвидуваат: Ќе го надмине разводот со Бен Афлек и ќе му се врати на Алекс Родригез!

еспресо

(Фото) Кејт Мидлтон се огласи пред утрешното јавно појавување: Терапијата оди добро, има лоши и добри денови

еспресо

(Фото) Павле и Ирина Камилоски му направија крштевка на синот Јосиф

Еспресо
Се вчитува....