21:06 - 12 јуни, 2024

(Фото) Десингерица хоспитализиран во Барселона: Раперот објави фотографија од болница

Познатиот рапер Драгомир Деспиќ, попознат како Десингерица, неодамна беше итно хоспитализиран во Барселона, каде замина на одмор. Имено, Десингерица се огласи на својот инстаграм-профил и сподели фотографија од болничкиот кревет, давајќи им на своите фанови информации за неговото здравје.

Десингерица е познат по својот неконвенционален стил и енергичните изведби, а неговата музика привлекува големо внимание низ целиот регион. Овој неочекуван настан загрижи многу негови обожаватели, но од неговото појавување на фотографијата може да се претпостави дека засега сè е во ред.

Она што го привлече вниманието на сите е тоа што во рацете држеше жесток пијалок, па многумина помислија дека се работи за видеоспот.

Инаку, Десингерица стекна голема популарност со својот автентичен музички стил и провокативните текстови.

Слични објави

„Не“ за жилетот: Николина Пишек ги покажа неизбричените пазуви

Еспресо

Вака зборуваше Франсоаз Арди пред смртта: „Се надевам дека смртта ќе ми ја открие тајната на вселената“

еспресо

Жешки детали од спалната соба: Милица Тодоровиќ откри колку пати водела љубов за 24 часа

Еспресо

(Видео) Нивес Целзиус се разголи покрај базен и предизвика воздишки: Покажа многу повеќе од тетоважите

Еспресо

(Фото) Јелена Ѓоковиќ вози велосипед во нива, во фустан со пруги, без трошка шминка: Вака ужива со Новак по неговата операција

Еспресо

Тага во домот на Огњен Амиџиќ! Смртниот случај во семејството на неговата сопруга ги скрши

Еспресо
Се вчитува....