21.8 C
Скопје
00:59 - 18 јуни, 2024

(Фото) Никогаш пожешка! Џина Џиновиќ позира во провокативен костим за капење

Џина Џиновиќ, ќерката на фолк пејачот Харис Џиновиќ и неговата поранешна сопруга, модната дизајнерка Мелина Џиновиќ, е активна на социјалните мрежи повеќе од кога било.

Џина често провоцира со видеа и фотографии во костими за капење, а сега тоа го направи повторно. Имено, таа се сликала во едноделен костим за капење кој повеќе открива отколку што го покрива нејзиното тело.

На фотографијата позира со шешир на главата, и се сликаше во огледало, а костимот за капење имаше огромен прорез на стомакот, а градите за малку ќе ѝ испаднеа.

Слични објави

(Фото) Брук Шилдс блесна на црвениот тепих на Тони Авардс: На нозете носеше папучки за на плажа порди операциите

еспресо

Цеца го искоментира гестот на Драгана Мирковиќ: „Фала Богу…“

еспресо

„Мојот зет ми е омилен во репрезентацијата“: По Анастасија и Цеца Ражнатовиќ замина во Германија да ја бодри екипата на Србија

Еспресо

Прослава во домот на Огњен Амиџиќ! Мина објави фотографија со бебето, а со емотивни зборови јавно му се обрати на сопругот

Еспресо

Дарко Велковски и Тамара Чуприна повторно станаа родители: Пристигна малиот Видан!

Еспресо

(Фото) Гоца Тржан објави провокативна слика од својот сопруг Раша: Вежбајте и праќајте им на вашите сопруги вакви фотографии

Еспресо
Се вчитува....