11.8 C
Скопје
23:27 - 23 април, 2024

(Фото) Карлеуша ја ископира сопругата на Канје Вест: Плаче за внимание

Дали Јелена Карлеуша се обидува уште еднаш да го привлече вниманието на Канје Вест или само така изгледа?

Јелена Карлеуша е позната по својот моден вкус и нејзиниот стил е пофален од многумина. Сепак, овојпат отиде чекор понапред…до Канје.

Овојпат на својот инстаграм-профил објави фотографија на која позира пред огледало и на која неодоливо потсетува на новата сопруга на Канје Вест, Бјанка Ценсори.

принтскрин, инстаграм

 

(Фото) Пред да стане сопруга на Канје Вест: Ретка фотографија од Бјанка Ценсори со семејството, каква хармонија!

Слични објави

(Фото) Јелена Ѓоковиќ мами воздишки во Мадрид: Ќе ве заболи глава кога ќе дознаете колку чини накитот кој го носи!

Еспресо

„Не знам како ќе заврши ова“: Марија Шерифовиќ ја откри причината зошто ја нема во „Ѕвездите на Гранд“

Еспресо

(Видео) „Дува силен ветар, ама…“: Се огласи Никола Роквиќ од патот кон Грција

Еспресо

(Фото) Први фотографии на Раста од болница: Раперот задржан поради големи болки

еспресо

(Фото) Пријател објави приватна фотографија на Дарко Лазиќ и Катарина: Вака не сме ги виделе

Еспресо

Раста итно примен во болница

Еспресо
Се вчитува....