25.8 C
Скопје
18:39 - 25 јуни, 2024

(Фото) Цеца пресреќна на денешен ден: Емотивно му го честита роденденот на внукот Крстан

Цеца објави фотографија од малиот Крстан и со емотивни зборови му го честита прекрасниот ден.

Синот на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, Вељко Ражнатовиќ, е татко на две момчиња, Жељко и Крстан, кои денес го слави својот прв роденден.

Покрај малиот Крстан, на денешен ден е роден и таткото на Вељко, Аркан. Младиот боксер денеска преку својот инстаграм-профил се огласи и му го честита роденденот на својот син и на својот покоен татко.

А гордата баба пак, речиси истовремено, му честиташе на својот втор внук за прекрасниот ден. Таа преку социјалната мрежа „Х“ објави фотографија на Крстан со емотивни зборови.

инстаграм

„Драг мој Крстане, среќен ти роденден!“ – напиша Цеца и додаде емотикон срце.

 

Слични објави

Осамна мистериозна, последна објава на Шифти Шелшок: Ја објавил непосредно пред смртта

еспресо

„Ме заболе, нека прават што сакаат!“: Дарко Лазиќ бесен за гласините дека мајка му се омажила

Еспресо

„Мојот развод е мојата најголема победа“: Јована Јеремиќ искрено за бракот со српскиот политичар

Еспресо

Јелена Карлеуша искрено за односот со Душко: „Кармички, немам мир во животот…“

еспресо

(Видео) Длабоко деколте и шлиц до колкот: Ќерката на Харис Џиновиќ во никогаш попровокативно издание

Еспресо

(Фото) Ситно брои до породувањето: Бремената водителка на „Ѕвездите на Гранд“ живее во невиден луксуз

Еспресо
Се вчитува....