10.8 C
Скопје
10:37 - 10 декември, 2022

(Фото) Адријана Лима непрепознатлива со вишок килограми во Катар: Бразилката на натпреварот ги бодреше и Србите

Манекенката и поранешeн „ангел“ на Викторија сикрет, Адријана Лима на својот Инстаграм профил објави дека е во Катар.

(Фото) Трибините се тресат: Драган Бјелогрлиќ и Жељко Јоксимовиќ навиваат за Србија во Катар

Имено, манекенката која е од Бразил, била во друштво на пријатели и ги бодрела Бразил, но и Србија, како што и самата напиша на својот Инстаграм.

Се гледа дека познатата манекенка уживала во натпреварот, а корисниците на социјалните мрежи заклучија дека познатата манекенка изгледа непрепознатливо односно дека ја зголемила телесната тежина.

Ако се суди според фотографиите, враќањето во форма моментално не и е приоритет на Лима, бидејќи таа се „пензионираше“, а многу важен факт е дека Адријана неодамна се породи и има три деца.

(Фото) Навива со срце и со гради: Хрватката Ивана Кнол – една од најсексите навивачки – ги „запали“ трибините на Мундијалот

Слични објави

По што беше познат Рони Тарнер, синот на Тина Тарнер: „Овој пат дадов сè од себе. Не можев да те спасам…“

Еспресо

Путин разочаран од зборовите на Меркел за договорите од Минск: „Кому да веруваме? Довербата на Западот е доведена на нула“

Еспресо

Потпретседателката на Европскиот парламент Ева Каили е приведена во Белгија за случај на корупција: Наводи за примање мито за СП во Катар

Еспресо

„Не ја искривувајте сликата“: По документарецот се огласи портпаролката на Хари и Меган

Еспресо

Астро прогноза за сабота, 10 декември

Еспресо

Северина има посебна порака за голманот на Хрватска откако го победија Бразил

Еспресо
Се вчитува....