18.8 C
Скопје
16:13 - 20 април, 2024

Ана Севиќ за новата работа во „Ѕвездите на Гранд“: Децата ме бојкотираат

Ана Севиќ го зазеде местото на водителката Сања Кужет, која е на породилно отсуство, во познатото музичко натпреварување Ѕвездите на Гранд, а сега откри како домашните ја прифатиле нејзината нова работа, и дали се навикнала на ангажманот.

Принтскрин, Ѕвездите на Гранд

Долго време ја немаше во јавноста поради семејството и трите деца на кои им се посвети.

А сега, Ана се врати на малите екрани и ги откри впечатоците од своите најблиски.

– Бев залулкана во семејна атмосфера и ова е голема промена за мене. Тоа се случи толку брзо, Саша ми кажа се за десет минути, му одговорив после неколку дена. Сите ме гледаа, не ги вклучувам децата во работата, многу им беше чудно. Симеон ме погледна, па го сврти погледот во телевизорот, тоа му беше поинтересно. На Сена не и се допадна што не бев дома, малку ја бојкотираше емисијата. Очекувам детална анализа од Даниел, имам само голема поддршка од него, тој никогаш нема ниту една поплака – рече Ана и додаде:

– Многумина кои денес се успешни во бизнисот ми кажаа дека се сеќаваат на мојот совет. Натпреварувачите се опуштени покрај мене. Сите ме поддржаа, знаат дека можам да направам се што сакам. Впечатокот е прекрасен, слушнав коментар дека се чувствуваат како да сум била таму сите овие години. Мислам дека ќе имаме многу добра сезона.

Слични објави

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо

Водителката Бојана Јанковиќ пронајдена мртва во стан, се чека на обдукција на телото

еспресо

Астропрогноза за сабота, 20 април: Вагите да посветат внимание на партнерот, Водолиите да се отворат за нови познанства

еспресо
Се вчитува....