18.8 C
Скопје
15:26 - 20 април, 2024

(Фото) Шерон Стоун го покажа синот: Ретка фотографија од Роан кој живее со поранешниот сопруг на филмската ѕвезда

Актерката Шерон Стоун објави ретка фотографија од својот посвоен син Роан.

Холивудската актерка Шерон Стоун на обожавателите им покажа ретка фотографија од нејзиниот посвоен син Роан Џозеф.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone)

Филмската ѕвезда ја објави фотографијата на својот инстаграм-профил.

На фотографијата 23-годишниот Роан Џозеф позира без маица, покажувајќи го телото насликано со неколку тетоважи.

„Горд на тебе, Роан Џозеф. Браво“, напиша актерката.

Шерон Стоун го посвои момчето во 2000 година додека беше во брак со новинарот Фил Бронштајн. Во 2003 година, сопругот на актерката поднесе барање за развод, а судот му го додели старателството врз детето на таткото. Според Стоун, ова се случило, меѓу другото, и поради една сцена во филмот „Основен инстинкт“.

Шерон Стоун ги посвои и синовите Лерд и Квин. Актерката рече дека момчињата му дале смисла на нејзиниот живот, и дека за нив таа е подготвена на сè.

Слични објави

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо

Водителката Бојана Јанковиќ пронајдена мртва во стан, се чека на обдукција на телото

еспресо

Астропрогноза за сабота, 20 април: Вагите да посветат внимание на партнерот, Водолиите да се отворат за нови познанства

еспресо
Се вчитува....