Зошто не ги покрила со косата? Розга настапуваше со фластери на ушите! (ФОТО)

Јелена Розга синоќа ја претстави својата нова песна на доделувањето на наградите MAC во Белград, а на гледачите во око им падна еден необичен детал.

Розга на ушите имала два големи фластери, а подоцна, кога на стејџот се појавила како навивачка, и сама споменала дека и е полесно откако ги отстранила.

„Сега многу подобро ве слуша, со оглед на тоа што ми ти отстранија овие смешни фластери“, изјави Розга.

принтскрин

„Зошто Розга има фластери на ушите?“, „WTF Розга?“, „Кога веќе си залпила фластери, си можела да ги покриеш со косата“, се чудеа твитерџиите.

Имаше и такви кои ја поддржа, дека е вистински професионалец и дека не се плаши за својот изглед, туку важен и е само квалитетниот настап.

Слични објави

Светски познатата Дуа Липа доаѓа во Скопје?

Igor

Модна инспирација: Препознатливиот стил на Кетрин Зета Џонс (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Добро размислете пред да готвите со алуминиумска фолија

Igor

ВЛАТКО СТЕФАНОВСКИ ја отсвири химната на Америка: Реакцијата на патријархот Иринеј на тоа стана ХИТ (ВИДЕО)

Igor

Не обвинувајте ги другите: Четири начини преку кои сами си го саботирате љубовниот живот!

Еспресо

СЕКСИ МАЈА БЕРОВИЌ: Го покажа телото од милион долари и провокативната тетоважа! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

дваесет − 15 =

Слични објави

Новак Ѓоковиќ во Хрватска запеа песна од Оливер Драгојевиќ (ВИДЕО)

Igor

Хороскоп за 04 ноември, понеделник – Близнаците може да претрпат финансиски штети, на Стрелците ќе им се појават непредвидени трошоци

Igor

Таа позира топлес, а тој ја „фаќа“ за гради: Најпознатата бугарска старлета се опушти (ФОТО)

Васко Спасоски

Необични детали од љубовната приказна на ЗЛАТАН ИБРАХИМОВИЌ

Igor

Еве зошто ОВОЈ ВИД на пиперки се убедливо најевтини! и тоа СЕКОГАШ!

Igor

СО СВОИТЕ ГРИМАСИ ГО НАСМЕА ЦЕЛИОТ СВЕТ: Синот на Рожер Федерер на Вимблдон ги привлече сите погледи (ФОТО)

Igor