24.8 C
Скопје
15:52 - 3 октомври, 2023

ЗАКОПЧАНА ДО ГРЛО: Ова е првиот јавен настап на Јелена Карлеуша (ВИДЕО)

Денеска е позната по скапиот животен стил, музичката кариера и скандалите, а во 1995 Јелена Карлеуша го имаше првиот јавен настап, на свои 16 години.

Таа носела црни кратки панталони, но за разлика од сега, горниот дел и е високо закопчан. Она што е забележливо е дека има мали гради, за разлика од сега, кога е видливо дека ѝ се пополнети со силикони.

Погледнете го видеото од тој настап:

Слични објави

(Фото) Легендарното селфи на поранешната финска премиерка и Ана Винтур го крена модниот свет на нозе!

Еспресо

Хрватите повторно бараат забрана за концерт на Аца Лукас: Каква порака ќе испрати зависник и насилник?

Еспресо

Жерар Депардје за обвинувањата за силување: Никогаш, никогаш не сум малтретирал жена

Еспресо

(Фото) Преубавата Ноелија Војгт стана Мис на САД 2023: Американка со венецуелско потекло

Еспресо

Еве што се случувало пред сообраќајката на Аца Лукас: „Беше исклучително добро расположен“

Еспресо

Џоди Тарнер-Смит поднесе барање за развод од Џошуа Џексон: Голема љубов, а причината за разделба непозната

Еспресо
Се вчитува....