Загревање пред Ноќта на вештерките: Кајли Џенер како „Плејбој“ зајачица

Се наближува Ноќта на вештерките, а ѕвездите веќе побрзаа да ги покажат своите костими. Некои имаат и повеќе костими па неделава се „натпреваруваа“ која ќе биде пооригинална.

За Кајли Џенер ова е вториот костим за годинава.

Instagram

Прво со својата пријателка Анастасија Караниколау го повтори настапот на Мадона и на Бритни Спирс од 2003 година, а потоа во истото друштво одлучи да се преправи во „Плејбој“ зајачица.

Кајли во септември годинава позираше за најпопуларното еротско списание, па оваа забава ја одржа во чест на тоа.

Нејзините пријатели беа залудени од нејзиниот костим, но сепак сите едвај чекаат да видат што подготвила за утрешната „официјална“ забава по повод Ноќта на вештерките.

Instagram

Слични објави

Со кого се забавува АДРИЈАНА ЛИМА на Миконос?

Igor

Превкусна француска салата од компири (РЕЦЕПТ)

Igor

Ќерката на Шабан Шаулиќ откри кои реченици ги изговарала мајка и Гоца кога дознала за трагедијата (ВИДЕО)

Igor

„Добрите девојки одат во рајот, лошите одат секаде“: Славната Кетрин Хепберн две децении била во врска со оженет маж!

Еспресо

„Кога Тито после пет секунди од нашата свирка ги затна ушите, не симнаа од бината“

Igor

Бритни Спирс објави чудно видео: Фановите се прашуват што изведува

Слободен Печат

Остави Коментар

четиринаесет − десет =

Слични објави

Леди Гага го ТЕШИ Бредли Купер после раскинувањето со Ирина Шејк

Igor

Снаата на Цеца организира моминска вечер: Ќе се изненадите кога ќе дознаете кој и прави друштво!

Igor

Водителката Милена Антовска е искрена: Сопругот го запознав во кафана (ФОТО)

Igor

Карлеуша за четири години потрошила милионска сума на гардероба

Igor

Џон Клиз: Лондон повеќе не е англиски град

Igor

За час и половина три милиони долари: Мадона доби понуда која не се одбива, а еве што се „крие“ зад неа!

Еспресо