17.8 C
Скопје
00:52 - 26 мај, 2024

За младата пејачка Мартија Станојковиќ зимата почна, погледнете како борда!

Кога не може да пее и да настапува, може барем да борда. Барем тоа досега не е забрането…

Вака некако ќе ги опишеме најновите фотографии на младата пејачка Мартија Станојковиќ, која ги објави на својот профил на Инстаграм.

Мартија Станојковиќ/Инстаграм

Имено, таа сподели неколку фотки и снимки каде може да се види дека е со сета потребна опрема за бордање.

Но, од тоа што го видовме, може да констатираме дека таа сепак подобро се снаоѓа со микрофонот во рака, отколку со бордот на нозе…

Погледнете:

Слични објави

Јелена Карлеуша „за коси“ ја фати Северина: „Не ме интересира ништо поврзано со Душко“

еспресо

Се огласи отуѓениот сопруг на Јелена Карлеуша: Еве зошто Душко ѝ се јавил на Северина

еспресо

Соседите откриваат какво е семејството на Јована Јеремиќ: „Малку се чудни…“

еспресо

Сè што се знае за ракот на Кејт Мидлтон: Нема да се врати до крајот на годината

еспресо

(Фото) Торта во облик на срце и розово мече: Анастасија Ражнатовиќ слави роденден во Шпанија

Еспресо

Синот на Драгана Мирковиќ размислува за селење во Белград: „Тука веќе никој не верува во Бога“

еспресо
Се вчитува....